Najmodniejsze kolory włosów

Moda dotyczy nie tylko strojów. Jest też ważna podczas wybierania fryzury i koloru włosów. Co będzie modne w sezonie jesień – zima  i wiosna – lato?

Żeby rozgrzać trochę atmosferę chłodnych dni jesiennych i zimowych warto wybrać jakiś ciepły kolor farby do włosów. Z całej palety farb i szamponów koloryzujących najlepiej stawiać na naturalne ale jednocześnie zdecydowane kolory. Na pewno modne będą brązy – ciemne i głębokie. Można będzie też zafarbować włosy na rudo, jednak kolor ten powinien iść bardziej w stronę miedzi niż czerwieni. Za to włosy czarne będzie można ocieplić czerwonymi pasmami. Natomiast jeśli chodzi w ogóle o pasma i balejaż należy wybierać różne odcienie tego samego koloru. Zbyt duże kontrasty nie będą już na pewno trendy.

Co natomiast przyniosą ze sobą cieplejsze miesiące 2015 roku? Wciąż modne powinny być kolory naturalne, klasyczne oraz pozostające w harmonii z cerą, makijażem, strojem. Natomiast dla ożywienia fryzury styliści proponują kolorowe akcenty, które będą wyraźnie odcinać się od koloru włosów.

Na pewno warto przynajmniej spróbować podążać za bieżącymi trendami w modzie. Jeżeli efekt nie będzie zadowalający, zawsze można skorzystać z dekoloryzacji, albo po prostu zafarbować włosy na ciemniejszy kolor. Natomiast najważniejsze zawsze jest samopoczucie kobiety. Jeśli czuje się dobrze w jakimś kolorze na pewno będzie dzięki temu tym piękniej wyglądać. W związku z tym najlepiej kierować się przede wszystkim własnym gustem, a jeżeli będzie on pozostawał w zgodzie z aktualnymi poradami mistrzów fryzjerstwa – tym lepiej!